Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Úvod

Človek v ohrození, n.o. Menu

Zdravie

Darovaním darovacieho certifikátu z kategórie ZDRAVIE pomôžete ľuďom, ktorých fyzické alebo duševné zdravie je nejakým spôsobom v ohrození. Tieto darčeky môžu zachraňovať životy. Ľuďom, ktorí prišli o strechu nad hlavou, pomáha vybudovať si novú. Tým, ktorých ohrozuje zima, poskytne teplo, aby im mráz a zlé počasie neublížili. Deťom a dospelým, ktorí si prešli traumami vojnových konfliktov a násilností sprostredkuje odbornú pomoc, aby sa mohli vyrovnať s prežitými hrôzami.

Človek v ohrození pracuje po celom svete vo viacerých oblastiach s ľuďmi, ktorí zažili hrôzy vojny alebo prírodné katastrofy. Niektorí z nich prišli o svoje domovy, iní sa snažia znova si vybudovať živobytie. Bez bezpečnej strechy nad hlavou však nemôžu ochrániť seba ani svoje deti. Keď príde zima a oni nemajú nič teplé na seba, hrozí im nová akútna hrozba. S týmito situáciami potrebujú pomoc od nás ostatných.

Okrem fyzického bezpečia človek potrebuje aj to duševné. Uvedomujeme si to, preto týmto trpiacim ľuďom poskytujeme nielen hmotnú, ale aj odbornú psychologickú pomoc a organizujeme rôzne aktivity, ktoré pomáhajú zraneným dušiam. Vďaka skutočnému darčeku môžeme tiež vzdelávať učiteľov a učiteľky, aby vedeli ako pracovať s traumatizovanými deťmi. Darček dáva deťom aj dospelým šancu vyrovnať sa s prežitými traumami.

 

Skutočné darčeky v kategórii ZDRAVIE: