Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Úvod

Človek v ohrození, n.o. Menu

Slovenská republika

Darovaním darovacieho certifikátu z kategórie SLOVENSKÁ REPUBLIKA urobíte dobrú vec u nás doma. Deti, ktoré nikdy nemali vlastnú knižku a nemajú dostatok podpory a pomoci na to, aby dokázali napredovať v štúdiu, putujú vo väčšine prípadov do špeciálnych škôl. Vďaka týmto darom dostanú nielen svoje prvé knižky, ale v našich komunitných centrách sa im budú venovať a doučovať ich, aby napredovali. Vďaka tomuto programu tiež pomáhame učiteľom na stredných a základných školách, aby zo škôl vytvorili lepšie miesto pre všetkých.

Aj uprostred blahobytnej Európy žije mnoho ľudí v chudobe a sociálnom vylúčení, z ktorého sa sami nedokážu vymaniť. Vďaka našim terénnym pracovníkom pomáhame práve deťom z vylúčených rodín získať kvalitné vzdelanie. Organizujeme pre ne predškolské kluby alebo sa im venujeme prostredníctvom individuálneho doučovania.

Okrem toho systematicky pracujeme s učiteľmi a učiteľkami na slovenských školách, pretože si myslíme, že je dôležité, aby generácie dnešných detí spomínali na školu ako na príjemné miesto plné poznania a rešpektu. Priali by sme si, aby dnes školy vedeli z detí vychovať aktívnych, slušných a sebavedomých občanov, ktorí dokážu meniť našu spoločnosť k lepšiemu.

 

Skutočné darčeky v kategórii SLOVENSKÁ REPUBLIKA: