Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Úvod

Človek v ohrození, n.o. Menu

Ako to funguje

 

 

So Skutočným darčekom z charitatívneho e-shope organizácie Človek v ohrození urobíte radosť hneď dvakrát. Darovaním prostredníctvom osemnástich darovacích certifikátov (tzv. Skutočných darčekov) potešíte človeka, ktorému ho venujete pod stromček alebo k narodeninám, ale aj toho, komu vďaka Vašej štedrosti pomôžeme. Ak certifikát nepotrebujete, vyberte v objednávke možnosť Nechcem žiadny certifikát.

Vyberte si Skutočný darček, ktorý najviac poteší Vás alebo Vašich blízkych:

Skutočné darčeky vždy symbolizujú určitú formu pomoci - od kozy pre chudobnú rodinu v Afrike, cez tabule pre deti v rozvojových krajinách až po doučovanie detí z chudobných rodín v SR. Preto sú rozdelené do štyroch kategórií vyjadrujúcich oblasti našej spoločnej pomoci - POMOC V NÚDZI, VZDELANIE, OBŽIVA a SLOVENSKÁ REPUBLIKA.

Ak napríklad darujete Skutočný darček s kozou zo sekcie Obživy, kúpime kozu v niektorej z krajín, kde Človek v ohrození pomáha. Pokiaľ bude ale v danej chvíli predaných veľa kôz a bude lepšie pomôcť inak, napríklad darovaním oviec, poľnohospodárskeho náradia alebo sadeníc stromov, namiesto kozy nakúpime tie. Vždy však pôjde o pomoc v oblasti Obživy.

Skutočný darček môžete darovať elektronicky alebo venovať osobne v tlačenej podobe. Ak zvolíte elektronickú variantu, priamo v objednávke napíšete venovanie. Elektronický certifikát Vám potom príde na Váš mail a vy ho viete posunúť obdarovanému. Odoslanie je možné hneď alebo vo Vami stanovený deň.

Ak zvolíte papierovú variantu, certifikát si vyzdvihnete osobne alebo Vám ho pošleme poštou. Venovanie potom dopíšete ručne doma a darček sami odovzdáte.

 

Radujte sa spoločne z darčeka a sledujte, ako vďaka vám pomáhame.

P. S. Chcete vedieť viac? Prečítajte si naše odpovede na časté otázky. Ak je Vám všetko jasné, pustite sa do vyberania Skutočných darčekov.