Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Úvod

Človek v ohrození, n.o. Menu

Tlačený darčekový certifikát

Tlačený darčekový certifikát môže byť veľmi originálny darček. K Vám domov dorazí prostredníctvom Slovenskej pošty. Vy do neho dopíšete svoje venovanie a máte darček pre niekoho zo svojich blízkych. Peniaze za darčekový certifikát sa zhmotnia v podobe zvieraťa alebo veci, ktorá pomôže k lepšiemu životu rodinám v chudobných častiach sveta.

Skutočný darček tak urobí radosť niekoľkokrát. Jednak človeku, ktorého obdarujete darčekovým certifikátom so svojím venovaním. Ďalej ľuďom, ktorí dostanú skutočnú kozu alebo napríklad novú lavicu do školy, či iný z darčekov. Určite budete mať radosť aj Vy z reakcie okolia a zmysluplne utratených peňazí.

Ako vytlačený certifikát vyzerá

Náhľady certifikátov si môžete pozrieť pri jednotlivých darčekoch. Svoje venovanie budete môcť dopísať, keď certifikát dostanete poštou.

 

Náhľad darčekového certifikátu 100% koza

koza_1.jpg koza_2.jpg

 

Ako vytlačený certifikát dostanete

Darovacie certifikáty rozosielame doporučeným listom prostredníctvom Slovenskej pošty. Platiť pri tom môžete bankovým prevodom, platobnou kartou on-line alebo dobierkou. Doručenie trvá 3-4 pracovné dni od objednania pri platbe kartou alebo dobierkou, resp. 3-4 pracovné dni od pripísania čiastky na náš účet pri platbe bankovým prevodom.
Elektronické certifikáty expedujeme nonstop
na váš e-mail ihneď po uhradení objednávky a pripísaní peňazí na náš účet.

Možný je tiež osobný odber. Zaplatené certifikáty si môžete vyzdvihnúť v sídle organizácie Človek v ohrození na Baštovej 5 v Bratislave počas pracovných dní od 9:00 do 16:00.